Testy na świadectwo klasy A operatora urządzeń radiowych

Otwórz mnie na komórce!

Otwórz tę stronę w przeglądarce na telefonie komórkowym. Zeskanuj ten kod QR aby od razu przejść pod adres strony. Na telefonie możesz też dodać stronę do ekranu głównego.
assignment_turned_in

assignment_turned_in Test

Rozpocznij wirtualny test. W ramach testu zostaje wylosowanych 20 pytań - po 5 z każdej z 4 kategorii.
Zamiast pełnego testu możesz też próbować odpowiadać na pytania losowo
school

school Nauka

Przegląd wszystkich pytań, z zaznaczeniem poprawnych odpowiedzi. Pytania pogrupowane są według czterech sekcji tematycznych egzaminu UKE. Możesz zaznaczać pytania jako trudne Także błędne odpowiedzi z testu zaznaczane są jako trudne.

Materiały dodatkowe i podpowiedzi

A B C D

Test

Losowe pytanie

Prefiks krajowy:

Obszar wywoławczy:
Sufiksy lub znaki:

Synchronizuj postępy

Standardowo oznaczenia trudnych pytań, błędnych odpowiedzi i częstości pytania zapisane są lokalnie w przegladarce. Aby móc kontynuować naukę na innym urządzeniu lub innej przeglądarce eksportuj dane z źródłowej strony i wczytaj na kolejnym urządzeniu. Strona nie "łączy" stanów, tylko nadpisuje. Dane przesyłane są niezaszyfrowane ale podana nazwa użytkownika i klucz nie są jawnie przesyłane. Każdy kto zna nazwę użytkownika i klucz może wczytać oraz zapisać/nadpisać dane. Nie trzeba zakładać konta - wystarczy podać nazwę użytkownika i unikalny, niezany nikomu klucz - i wyeksportować dane. Zapomnienie użytkownika nie skasuje danych z serwera.

   

Zapomnij postępy nauki

O stronie

Strona powstała na bazie oficjalnych pytań UKE oraz oficjalnego wykazu pozwoleń służby radioamatorskiej UKE

Koncepcję wyszukiwarki znaków i charakterystyki błędnych/kłopotliwych znaków opracował Kuba SQ6NEJ. Za cenne uwagi dziękuję też klubowi SP6PWS.

Strona działa na komputerach PC w przeglądarkach: Chrome, Firefox & Edge, Na Androidzie w przeglądarce Chrome oraz iPhone/iOS w przeglądarkach Safari i Chrome.

Strona wykorzystuje mechanizm HTML5 localStorage do zapamiętywania ustawień i postępów nauki. Nie korzystamy z ciasteczek. Autor dołożył wszelkich starań aby strona działała i była wolna od błędów, ale nie może gwarantować poprawności zawartych tu informacji. Autor zastrzega sobie prawo do zaprzestania udostępniania strony, w tym zapisanych postępów, w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.

©2016-2022SP6DLV Dominik

Aktualizacja strony: 2022-02-07